Meble ogrodowe to nie tylko miejsce do siedzenia, to tworzenie idealnej przestrzeni do życia na zewnątrz. Istnieje wiele rzeczy, których możesz użyć, aby uczynić swoją przestrzeń życiową na zewnątrz bardziej komfortową i zachęcającą. Nowoczesne meble ogrodowe oferują szeroką gamę rozwiązań dla wszelkiego rodzaju zewnętrznych przestrzeni życiowych. Najpopularniejszym typem nowoczesnych mebli ogrodowych są ławki, krzesła, stoły i leżaki. Oto kilka wskazówek, jak wybrać odpowiedni rodzaj zestaw mebli ogrodowych do swojego ogrodu:

Komplet mebli ogrodowych na taras z szarego technorattanu Ligurito VIII Off-White Elite & Taupe

Możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu we własnym ogrodzie lub na tarasie to coś, co coraz bardziej doceniamy. Warto zadbać o wygodne meble do tego typu wypoczynku, dlatego doskonale sprawdzą się zestawy wypoczynkowe takie jak zestaw technorattanowy LIGURITO VIII Off-WHITE Elite & Taupe! W zestawie technorattanowym LIGURITO VIII off white elite & taupe zastosowano ręcznie tkany materiał o nazwie "technorattan", który wygląda bardzo podobnie do naturalnego rattanu, ale jest od niego znacznie bardziej odporny na warunki zewnętrzne, takie jak deszcz i promieniowanie UV. Jedną z przewag tej marki nad innymi są aluminiowe ramy, które są odporne na warunki atmosferyczne spośród wszystkich rodzajów ram stosowanych w meblach wykonanych z technorattanu.

Komplet mebli ogrodowych na taras z szarego technorattanu Ligurito VIII Off-White Elite & Taupe

Sprawdź szczegóły

 

Szary komplet na drewnianych nogach do ogrodu Gambito Dark Grey & Blue Grey

Ten zestaw ogrodowy składa się z wygodnej sofy, dwóch foteli i stolika kawowego. Najważniejszym elementem estetycznym, który sprawia, że zestaw jest tak wyjątkowy, jest zastosowanie drewnianych nóg we wszystkich elementach mebli - nie tylko do podparcia! Propozycja mebli technorattanowych GAMBITO Melange Grey & Beige świetnie sprawdzi się w każdej przestrzeni zewnętrznej, np. w salonie czy altanie. Dzięki modułowej budowie możesz je dowolnie zaaranżować - nawet podzielić na dwa fotele ze stolikiem kawowym i sofę! Zapewnia to maksymalny komfort bez względu na to, co robisz (np. siedzisz), a w razie potrzeby może wygodnie usiąść na nim jednocześnie trzy osoby.

Szary komplet na drewnianych nogach do ogrodu Gambito Dark Grey & Blue Grey

Sprawdź szczegóły

 

Brązowy komplet wypoczynkowy do ogrodu Malaga Brown

Jeśli szukasz eleganckich mebli, ten brązowy zestaw wypoczynkowy do ogrodu jest idealnym rozwiązaniem. Zestaw ten cechuje się wysoką jakością materiałów i wykonania, dzięki czemu jest wspaniałym meblem. Narożna sofa z zestawu ma łącznie 7 miejsc siedzących, z których duże ma wymiary 269 cm x 205 cm, a fotel dodaje kolejne siedzisko z podłokietnikami. Jeśli chcesz mieć dodatkowe miejsce do siedzenia w swoim salonie lub jadalni, ale nie masz zbyt wiele miejsca na podłodze, ten stolik kawowy oferuje praktyczne miejsce do przechowywania książek na górze, aby nie rzucały się w oczy, a jednocześnie był łatwo dostępny w razie potrzeby, gdy wyciągniesz je z półki poniżej; dodatkowo będzie pięknie pasował do innych elementów w Twoim domu - jeśli dwie sofy to za mało, możemy połączyć je w preferowany układ, który odpowiada naszym osobistym gustom lub potrzebom.

Brązowy komplet wypoczynkowy do ogrodu Malaga Brown

Sprawdź szczegóły

Technorattanowy zestaw ogrodowy z ławką Topiano Yellow & Black

W skład kompletu mebli wchodzą: narożnik, który można rozdzielić lub połączyć za pomocą łączników, ława oraz stół jadalniany z hartowanego szkła. Oczywiście wielką zaletą tego technorattanowego zestawu ogrodowego są poduszki - miękkie i wygodnie ułożone na siedziskach i oparciach. Ponieważ ich poszewki mają zamki błyskawiczne, można je łatwo zdjąć, gdy się zabrudzą - nie ma problemu z ich czyszczeniem! Prezentowany zestaw ogrodowy technorattanowy będzie doskonale prezentował się w klasycznych aranżacjach, dzięki swojemu unikalnemu odcieniowi nawiązującemu do mebli rattanowych, jak i w aranżacjach w stylu country; jeśli chcemy, aby nasz taras był urządzony w sielskim stylu wiejskim, będzie w sam raz! Dzięki możliwości rozdzielania elementów można stosować różne kombinacje, więc sprawdzi się nawet na mniej przestronnych balkonach czy tarasach.

Technorattanowy zestaw ogrodowy z ławką Topiano Yellow & Black

Sprawdź szczegóły

 

Autorka